Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

(2pac,the game,twista,toprak vd.vs)yabancı ve türk parçalar mix tape gibi oldu kendı arşıvımden kendı uploadım

YazarMesaj
eyak_
Co-Admin
eyak_

Erkek
HobiLer : yok
Takma Ad : sıpa
Durumunuz. : (2pac,the game,twista,toprak vd.vs)yabancı ve türk parçalar mix tape gibi oldu kendı arşıvımden kendı uploadım Acili
. : EmoLarın Yeni BuLusma Noktası !
EmoForum : (2pac,the game,twista,toprak vd.vs)yabancı ve türk parçalar mix tape gibi oldu kendı arşıvımden kendı uploadım Emoforumyesibf0

(2pac,the game,twista,toprak vd.vs)yabancı ve türk parçalar mix tape gibi oldu kendı arşıvımden kendı uploadım Empty
MesajKonu: (2pac,the game,twista,toprak vd.vs)yabancı ve türk parçalar mix tape gibi oldu kendı arşıvımden kendı uploadım   (2pac,the game,twista,toprak vd.vs)yabancı ve türk parçalar mix tape gibi oldu kendı arşıvımden kendı uploadım EmptyPtsi Eyl. 15, 2008 4:04 pm

içindekiler bunları seçtim ve koydum hepsi bir birinden mükemmel şarkılar dkkatinizi çekerim güzel değil mükemmel herkezzin dinlemesi gerekir:)

http://www.turboupload.com/files/get/UkmC_xvEOO/eyak-mx-n-the-alone-track-king.rar

alternatif link (altı tıklayıpta indirebilirsiniz)

tıkla indir

DİKATTTTT== RARLARI ŞİFRELEDİM İNDİRDİĞİNİZDE ŞİFRE İSTİCEK

ŞİFRE=123sıpa

ŞİFRE=123sıpa

2 PAC - CHANGES
2 pac - tupac - do for love
Eminem - Encore - Mocking Bird
PUFF DADDY - I'll Be Missing
Twista - Emotions
Toprak - Sen Olmayınca
The Game - Like Father Like Son
TheRevolt - İster Ağlat İster Öldür
EYAK&MİRAS&REALİZE&- VARSIN DESİNLERftBULTİMAR

NASIL İNDİRİRİM HİÇ İNDİRMEDİM DİYENLERE
(YENİ PC ALIP HİÇ BİR ŞEY BİLMEYEN BİR İNSANAYMIŞ GİBİ)

DİP NOT== RESİMLERİ EĞER GÖREMİYORSANIZ TIKLAYIN BÜYÜSÜN DİKKATLİ İNCELİYİN

ALTTAKİ RESİM=ZAMAN VAR ORDA BEKLEYİN ZAMAN DOLSUN
(2pac,the game,twista,toprak vd.vs)yabancı ve türk parçalar mix tape gibi oldu kendı arşıvımden kendı uploadım Nasllllllllllllllllllllaq0
(2pac,the game,twista,toprak vd.vs)yabancı ve türk parçalar mix tape gibi oldu kendı arşıvımden kendı uploadım W640

ALTTAKİ RESİM=ARDINDAN KUTUCUKTA YAZAN HARFLERİ ALTTAKİ KUTUCUĞA YAZIN

ONUN DA ALTINDA DOWNLOAD BUTONU VAR BASIN
(2pac,the game,twista,toprak vd.vs)yabancı ve türk parçalar mix tape gibi oldu kendı arşıvımden kendı uploadım Nasllsllslsllsis3
(2pac,the game,twista,toprak vd.vs)yabancı ve türk parçalar mix tape gibi oldu kendı arşıvımden kendı uploadım W640

SORNADA AÇILICAK YERDE KAYDETİ SEÇİN PC NİZİN HERHANGİ BİR DOSYASININ İÇİNE ATIN İNSİN BU KADAR
(2pac,the game,twista,toprak vd.vs)yabancı ve türk parçalar mix tape gibi oldu kendı arşıvımden kendı uploadım Nasllllllllllllllllllllyw9
http://www.myspace.com/eyak35

(2pac,the game,twista,toprak vd.vs)yabancı ve türk parçalar mix tape gibi oldu kendı arşıvımden kendı uploadım
1 sayfadaki 1 sayfası