Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

korkum seni unutamamak değil.....

2 posters
YazarMesaj
Shekey-EmojuK

Shekey-EmojuK

Kadın
Durumunuz. : korkum seni unutamamak değil..... Geveze
. : EmoLarın Yeni BuLusma Noktası !
EmoForum : korkum seni unutamamak değil..... Emoforumyesibf0

korkum seni unutamamak değil..... Empty
MesajKonu: korkum seni unutamamak değil.....   korkum seni unutamamak değil..... EmptyCuma Ağus. 01, 2008 8:18 pm

ßir rüyadır gelir geçer her aşk bir gün hayal olur unutulmaz denen günler unutulur unutulur..”

korkum,yerini kimsenin alamayacağı,kimsenin dolduramayacağı ve o öyle bir boşluk ki bir yara gibi hep beni acıtacağındandır.......

korkum seni özlemek değil korkum senli anları özlemek,bir daha o anları yaşayamacağımın verdiği acıyı unutamayacağımdandır.....

korkum seni sevmek değildi korkum senin yokluğunda seni sensiz sevmekti..........

biliyorum bu aşk,bu sevgi ne yaparsan yap sen ne edersen et hiçbir zaman bitmeyecek bende....

öyle alıştım öyle bağlandım ki unuturum demek öyle zor geliyor ki bana.unuturum desemde içim buna inanmıyor inandıramıyorum.....

çünkü hala onu çok seviyorum diye bağırıyor,içimi acıtıyor sevdan.ama bir tek şeyden eminim bu kalp seni hiç ama hiç unutmayacak.bana verdiğin yada veremediğin ne varsa hiçbiri önemli değil sevgin hepsini ezdi geçti bile......

Sevgin bana yetti de arttı bile......bazen korkuttu bazen üzdü bazen ağır geldi........taşıyamayacağım gibi olduğum zamanlarda oldu........

ama ben hep güçlü oldum bu a$kın hatrına.......bu sevgiye bana verdiğin hediyeye saygı göstermek zorundaydım.......

onu bir paçavra gibi çöpe atamadım atamazdım.öyle derine işlemi$sin ki seni sen bile kopartamazsın ordan......

çalamazsın bir hırsız gibi arsızca....ne olursa olsun,$artlar ne olursa olsun seni hep sevdim hep seveceğim......acı içinde kıvransamda,acıdan bitkin yorgunda olsam seveceğim.biliyor musun?

hayatımda herşeyden ama herşeyden en çok değer verdiğim insanların bile önüne geçtin birden, oturuverdin öylece gönül tahtıma.....seni orda buldum.birden yerleşiverdin sormadan,olur mu demeden.....

söylesene söylesene be sevgili şimdi ben seni nasıl kopartır, atarım ordan.......böyle derin böyle acılı seviyorken.kalp yangını kötü şeymiş be sevgili........

yürek söndüremez olurmuş sonunda.yanar yanar da için acılar içinde kıvranır da bir şey yapamaz olurmuşsun.çaresizlik seni hergün yer bitirirmiş........

dokunamazmışsın,incitemezmişsin sen incinsende,sürünsende acıdan,söküp atamazmışsın onu içinden.....
hele o aşk imkansızsa.........
seni hep sevdim ve hep seveceğim.........
3mo_qirL

3mo_qirL

Kadın

MesajKonu: Geri: korkum seni unutamamak değil.....   korkum seni unutamamak değil..... EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 6:02 am

Çok Çok qüseLdii cnm...Emeğine SağLıqq !
Shekey-EmojuK

Shekey-EmojuK

Kadın

MesajKonu: Geri: korkum seni unutamamak değil.....   korkum seni unutamamak değil..... EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 3:55 pm

saol cnm beğenmene sefindimm Very Happy

1 sayfadaki 1 sayfası